tillage1.jpgtillage2.jpgtillage3.jpgtillage4.jpgtillage5.jpg

Zapraszamy do współpracy

20150519Kochani Pielgrzymi!
Jeszcze trochę czasu zostało do 304 WPP, ale jej organizowanie trwa już od dawna. Chcę Was zaprosić do współpracy i proszę o pomoc. Jak zwykle będziemy potrzebowali wielu wolontariuszy:

1. Do posług podczas marszu:

- porządkowych (konieczne pozwolenie na kierowanie ruchem - będziemy organizować kurs)

- muzycznych

- medycznych

Czekam na zgłoszenia osób, które nigdy nie uczestniczyły w pielgrzymce w takim charakterze, jak również stałych bywalców ;)

2. Do posług na zapleczu (na noclegach):

- pomoc w kuchni pielgrzymkowej (główna kucharka już jest, ale sama nie ogarnie, stąd potrzeba ludzi...)

- pomoc logistyczna (pakowanie i rozładowywanie bagażu oraz składanie i rozstawianie infrastruktury zaplecza)

 

Jeśli macie pragnienie służby na którymś z tych pól, to kontaktujcie się ze mną przez formularz bądź email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Im szybciej tym lepiej :) Przekazujcie również informację znajomym.

br. Piotr Krawczyk OFMCap.
Przewodnik 15 Brązowej

 

Spotkanie popielgrzymkowe - Nowe Miasto

20141003Zapraszamy wszystkich pielgrzymów (z tego roku i z lat poprzednich oraz pielgrzymów duchowych) na spotkanie popielgrzymkowe do Klasztoru Braci Kapucynów w Nowym Mieście n. Pilicą - w niedzielę, 28 grudnia. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 9:30. Później będzie wspólna agapa w salce przy kościele. Przynieście coś do kawy i herbaty! :)

 

 

Spotkanie popielgrzymkowe - Warszawa

20141003Zapraszamy wszystkich pielgrzymów (z tego roku i z lat poprzednich oraz pielgrzymów duchowych) na spotkanie popielgrzymkowe do Klasztoru Braci Kapucynów w Warszawie - w niedzielę, 26 października. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 12:15. Później będzie wspólna agapa w salce przy kościele. Przynieście coś do kawy i herbaty! :)

 

 

Spotkanie popielgrzymkowe - Łomża

20141003Zapraszamy wszystkich pielgrzymów (z tego roku i z lat poprzednich oraz pielgrzymów duchowych) na spotkanie popielgrzymkowe do Klasztoru Braci Kapucynów w Łomży - w niedzielę, 5 października. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 10:00. Później będzie wspólna agapa w salce przy kościele. Przynieście coś do kawy i herbaty! :)

 

 

Wyruszamy! :)

20140804

Eucharystia przed wyjazdem pielgrzymów z Łomży - 5 sierpnia o 16.00 w kościele Braci Kapucynów w Łomży, przy ul. Krzywe Koło 3

 

Eucharystia na rozpoczęcie pielgrzymki - 6 sierpnia o g. 6.00 w kościele Braci Kapucynów w Warszawie, przy ul. Miodowej 13

 

Planowane wejście 15 Brązowej do Nowego Miasta - 8 sierpnia, ok. 10.30-11.00 oraz Eucharystia w kościele Braci Kapucynów, a po niej obiad. Planowane wyjście o g. 13.00 (+/- 30 min.)

 

TPL_15BRAZOWA_FOOTER_LINK_TEXT