tillage1.jpgtillage2.jpgtillage3.jpgtillage4.jpgtillage5.jpg

Spotkanie popielgrzymkowe - Warszawa

20141003Zapraszamy wszystkich pielgrzymów (z tego roku i z lat poprzednich oraz pielgrzymów duchowych) na spotkanie popielgrzymkowe do Klasztoru Braci Kapucynów w Warszawie - w niedzielę, 26 października. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 12:15. Później będzie wspólna agapa w salce przy kościele. Przynieście coś do kawy i herbaty! :)

 

 

Spotkanie popielgrzymkowe - Łomża

20141003Zapraszamy wszystkich pielgrzymów (z tego roku i z lat poprzednich oraz pielgrzymów duchowych) na spotkanie popielgrzymkowe do Klasztoru Braci Kapucynów w Łomży - w niedzielę, 5 października. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 10:00. Później będzie wspólna agapa w salce przy kościele. Przynieście coś do kawy i herbaty! :)

 

 

Wyruszamy! :)

20140804

Eucharystia przed wyjazdem pielgrzymów z Łomży - 5 sierpnia o 16.00 w kościele Braci Kapucynów w Łomży, przy ul. Krzywe Koło 3

 

Eucharystia na rozpoczęcie pielgrzymki - 6 sierpnia o g. 6.00 w kościele Braci Kapucynów w Warszawie, przy ul. Miodowej 13

 

Planowane wejście 15 Brązowej do Nowego Miasta - 8 sierpnia, ok. 10.30-11.00 oraz Eucharystia w kościele Braci Kapucynów, a po niej obiad. Planowane wyjście o g. 13.00 (+/- 30 min.)

 

"Totus Tuus" - zaproszenie kierownika 303 WPP

o. Marek Tomczyk

Drodzy Pątnicy Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej!

 

Przynaglony potrzebą serca, pragnę skierować do Was zaproszenie na tegoroczną 303 Warszawską Pielgrzymkę Pieszą na Jasna Górę, która będzie dziękczynieniem Bogu za kanonizacje Świętego Jana Pawła II.

 

Mottem pielgrzymki są słowa zwierzenia Świętego Jana Pawła II – Totus Tuus (Cały Twój).

 

 

Czytaj więcej...

Porządkowy poszukiwany!

20140411Droga Siostro!

Drogi Bracie!

Jeśli w Twoim sercu jest mocne pragnienie służby pielgrzymom... Jeśli czujesz, że możesz i chcesz podejmować większy wysiłek... To zapraszamy do służby porządkowej!

Wszystkich, którzy chcieliby zostać porządkowymi na 303 WPP, w grupie 15 brązowej, prosimy o jak najszybszy kontakt z przewodnikiem. Jest to ważne, ponieważ będziemy próbowali wszystkich wysłać na obowiązkowy kurs kierowania ruchem. O zgłoszenie się prosimy także tych, którzy byli porządkowymi w poprzednich latach, chcieliby kontynuować swoją służbę w ten sposób, ale nie maja ukończonego kursu.

Mamy nadzieję, że uda się znaleźć kilka kursów, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie termin i miejsce.

Pozdrawiam serdecznie!
br. Piotr Krawczyk OFMCap.

Przewodnik 15 Brązowej

Copyright © 2014 by Zakon Braci Mniejszych Kapucynów - Prowincja Warszawska