tillage1.jpgtillage2.jpgtillage3.jpgtillage4.jpgtillage5.jpg

Porządkowy poszukiwany!

20140411Droga Siostro!

Drogi Bracie!

Jeśli w Twoim sercu jest mocne pragnienie służby pielgrzymom... Jeśli czujesz, że możesz i chcesz podejmować większy wysiłek... To zapraszamy do służby porządkowej!

Wszystkich, którzy chcieliby zostać porządkowymi na 303 WPP, w grupie 15 brązowej, prosimy o jak najszybszy kontakt z przewodnikiem. Jest to ważne, ponieważ będziemy próbowali wszystkich wysłać na obowiązkowy kurs kierowania ruchem. O zgłoszenie się prosimy także tych, którzy byli porządkowymi w poprzednich latach, chcieliby kontynuować swoją służbę w ten sposób, ale nie maja ukończonego kursu.

Mamy nadzieję, że uda się znaleźć kilka kursów, tak aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie termin i miejsce.

Pozdrawiam serdecznie!
br. Piotr Krawczyk OFMCap.

Przewodnik 15 Brązowej

Spotkanie w Warszawie

Zapraszam na spotkanie popielgrzymkowe w Warszawie - niedziela, 27.10.2013 - g. 14.30. Rozpoczynamy Eucharystią w kościele. Przynieście też coś do kawy/herbaty... :)
Jeśli przyjdą śpiewający to zapraszam 20-30 min. wcześniej.
I spotkanie popielgrzymkowe jest nie tylko dla tych, co byli w tym roku:)

 

 

Spotkanie w Łomży

Pierwsze spotkanie popielgrzymkowe odbędzie się w Łomży, w niedzielę - 1 września. Rozpocznie się mszą św. o godz. 10:00.

Przynieście zdjęcia, filmy, coś do kawy i herbaty...

 

Co zabrać?

Zapraszam do nowego artykułu na stronie pt.: "Co zabrać?", który znajduje się w Poradniku. Proszę o pomoc w uzupełnieniu tej listy poprzez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.

Do pielgrzymki zostało... 3,5 dnia :)

 

Przygotowania do 302 WPP

Drodzy Pielgrzymi!

Przygotowania do 302 Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej rozpoczęły się już dawno, a dziś są na ukończeniu. Wrzuciliśmy tu dla Was wiele przydatnych informacji. Znajdują się one w zakładce 'PORADNIK', a podzielone zostały na szczegółowe kategorie (Regulamin, Zasady zapisów, Bagaż - Informacje, Udział w kosztach), które można wybierać w panelu po lewej stronie. Będą one jeszcze akutalizowane i uzupełniane, w zależności od okoliczności. Mam nadzieję, że te informacje trochę pomogą.

Z bierzących spraw:

1. Zapisy i zdawanie bagażu w Łomży - 5 sierpnia, g. 8:00-11:00. Msza św. dla pielgrzymów i osób żegnających o 15:00 w Kościele oo. Kapucynów. Ok. 16:00 wyjazd autokarem do Warszawy.

2. Zapisy i zdawanie bagażu w Warszawie, ul. Miodowa 13 - 5 sierpnia, g. 14:30-21:30. O 21:30 zamykana jest brama placu przy klasztorze. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki w Kościele oo. Kapucynów w Warszawie o g. 6:00. Wyruszamy ok. g. 7:45.

3. Zapisy i zdawanie bagażu w Nowym Mieście - 8 sierpnia, g. 8:00-11:00. Msza św. dla pielgrzymów o g. 6:30. Wyjście z Nowego Miasta ok. 13:00-14:00.

Oczywiście zapisy rozpoczną się wcześniej, już kilka dni przed pielgrzymką. Trzeba o to pytać w poszczególnych klasztorach Braci Kapucynów.

Pozdrawiam

o. Piotr Krawczyk OFMCap

 

 

Copyright © 2014 by Zakon Braci Mniejszych Kapucynów - Prowincja Warszawska