tillage1.jpgtillage2.jpgtillage3.jpgtillage4.jpgtillage5.jpg

Przygotowania do 302 WPP

Drodzy Pielgrzymi!

Przygotowania do 302 Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej rozpoczęły się już dawno, a dziś są na ukończeniu. Wrzuciliśmy tu dla Was wiele przydatnych informacji. Znajdują się one w zakładce 'PORADNIK', a podzielone zostały na szczegółowe kategorie (Regulamin, Zasady zapisów, Bagaż - Informacje, Udział w kosztach), które można wybierać w panelu po lewej stronie. Będą one jeszcze akutalizowane i uzupełniane, w zależności od okoliczności. Mam nadzieję, że te informacje trochę pomogą.

Z bierzących spraw:

1. Zapisy i zdawanie bagażu w Łomży - 5 sierpnia, g. 8:00-11:00. Msza św. dla pielgrzymów i osób żegnających o 15:00 w Kościele oo. Kapucynów. Ok. 16:00 wyjazd autokarem do Warszawy.

2. Zapisy i zdawanie bagażu w Warszawie, ul. Miodowa 13 - 5 sierpnia, g. 14:30-21:30. O 21:30 zamykana jest brama placu przy klasztorze. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki w Kościele oo. Kapucynów w Warszawie o g. 6:00. Wyruszamy ok. g. 7:45.

3. Zapisy i zdawanie bagażu w Nowym Mieście - 8 sierpnia, g. 8:00-11:00. Msza św. dla pielgrzymów o g. 6:30. Wyjście z Nowego Miasta ok. 13:00-14:00.

Oczywiście zapisy rozpoczną się wcześniej, już kilka dni przed pielgrzymką. Trzeba o to pytać w poszczególnych klasztorach Braci Kapucynów.

Pozdrawiam

o. Piotr Krawczyk OFMCap

 

 

Spotkanie popielgrzymkowe - Warszawa

Zapraszam serdecznie na spotkanie popielgrzymkowe w Warszawie, 28 października 2012

 

Plan jest następujący:

15:00 - Eucharystia w int. pielgrzymów - w kościele

16:00 - Spotkanie w salce duszpasterskiej w klasztorze

 

Przynieście coś słodkiego do kawy i herbaty :)

 

Ze względów organizacyjnych proszę o poinformowanie o swoim przybyciu. Jednak niech to nie będzie przeszkodą do udziału w spotkaniu...

br. Piotr Krawczyk

Spotkanie popielgrzymkowe - Łomża

Zapraszam serdecznie na spotkanie popielgrzymkowe w Łomży - 2 września 2012 r. Rozpocznie się mszą św. dziękczynną o godz. 10:00. Dalsza część będzie kontynuowana w salkach duszpasterskich przy klasztorze.

br. Piotr

Do poczytatnia...

 

Polecam:
https://www.kapucyni.pl/index.php/info/5405-warszawska-ruszyla

 

15 brązowa

Witajcie!

Rozpoczyna się tworzenie OFICJALNEJ strony 15 brązowej, pielgrzymującej w ramach Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej. Niebawem powinno pojawiać się więcej elementów...

Jednocześnie proszę dzielić się swoimi uwagami co do funkcjonowania witryny oraz podsyłać pomysły i jakieś materiały (zdjęcia, filmy, świadectwa). Można do tego użyć forum, a także wysłać do mnie wiadomość poprzez formularz znajdujący się w zakładce "Kontakt".

Zapraszam także na nasz profil na FB

Życzę cierpliwości! :)

br. Piotr Krawczyk OFMCap

TPL_15BRAZOWA_FOOTER_LINK_TEXT